Wnętrze rezydencji w Kościelisku

15:09 KJ Architekci 0 Comments

Realizacja wnętrz rezydencji w Kościelisku przebiega prawidłowo. Niezwykle istotnym elementem procesu wykonawczego jest systematyczny nadzór autorski. Dzięki częstym wizytom wnętrze zaczyna przypominać wizualizowany projekt, a ewentualne problemy rozwiązywane są na bieżąco. Poniższy temat będzie stale aktualizowany, gdyż każdy nadzór dotyczy innych elementów, a każdy dzień przybliża nas do całkowitej realizacji projektu. Postaramy się zaprezentować wam wierne zestawienia między stanem faktycznym i projektowanym, abyście mogli sami ocenić nasze działania projektowe. Zapraszamy do lektury.

Druga relacja:


Sypialnia zaczyna przypominać wizualizowany projekt. Na fotografii widzimy meble, które zostały wykonane na zamówienie według indywidualnego projektu naszego autorstwa. Pozostałe elementy wyposażenia wnętrza, takie jak oprawy oświetleniowe, kanapa czy lustro, są ogólnodostępne i zostaną zainstalowane w następnym etapie.


Ściany i podłogi w łazience znajdującej się w apartamencie zostały wykończone gresem i elementami drewnianymi. Pomieszczenie zostało wyposażone w meble realizowane na indywidualne zamówienie i wklejone lustro. Następnym etapem będzie montaż ceramiki, armatury oraz oświetlenia.


Analogicznie prezentuje się sytuacja w łazience bardziej ogólnodostępnej, zlokalizowanej przy salonie. Znajdziemy tutaj już wszystkie meble i wklejone lustro. Czekamy na pozostałe elementy wyposażenia wnętrza.


Na poddaszu praktycznie wszystko gotowe. Aneks kuchenny zrealizowany, gresy i parkiet położone, meble zainstalowane. Podobnie jak w pozostałych pomieszczeniach czekamy na oprawy oświetleniowe oraz ceramikę i armaturę.

Niebawem więcej fotografii z następnych etapów inwestycji.


Pierwsza relacja:


Na fotografii powyżej widzimy ujęcie na kominek w salonie. Zastosowany został panoramiczny wkład kominkowy o szerokości 120 cm, otwierany ku górze, pozbawiony narożnych mocowań.  Na uwagę zasługuje wykończenie stolarskie opasek okiennych. Parkiet na czas wykonywanych prac został zabezpieczony, dlatego nie jest widoczny na prezentowanym slajdzie.


Przestrzeń SPA zyskała już najważniejszy element jakim niewątpliwie jest pogrążona do połowy w podłodze, okrągła wanna z hydromasażem. Wnętrze czeka na elementy wykonane na zamówienie oraz montaż osprzętu prysznicowego. 


Kominek w przyziemiu już gotowy. Cieszy fakt, że został zrealizowany według projektu z zachowaniem odpowiednich proporcji, które odgrywają najważniejszą rolę. Pozostałe elementy drewniane, które zostaną zamontowane, nadadzą wnętrzu odpowiedni nastrój.

Niebawem więcej fotografii z następnych etapów inwestycji.

0 komentarze:

©2015 KJ Architekci. Obsługiwane przez usługę Blogger.